J | BI | BE | Pts | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1. FFC Frankfurt | 3 | 12 | 0 | 9 | |
2 | Breidablik | 3 | 3 | 6 | 6 | |
3 | HJK | 3 | 1 | 4 | 1 | |
4 | Univ. Vitebsk | 3 | 0 | 6 | 1 |
J | BI | BE | Pts | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Umea IK | 3 | 7 | 1 | 9 | |
2 | Kolbotn IL | 3 | 7 | 5 | 6 | |
3 | Espanyol | 3 | 7 | 7 | 3 | |
4 | FC Legenda Chernigiv | 3 | 1 | 9 | 0 |
J | BI | BE | Pts | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Turbine Potsdam | 3 | 7 | 2 | 7 | |
2 | SV Saestum | 3 | 7 | 3 | 7 | |
3 | Rapide Wezemaal | 3 | 4 | 5 | 3 | |
4 | Sparta Praha | 3 | 3 | 11 | 0 |
J | BI | BE | Pts | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arsenal Ladies | 3 | 12 | 4 | 9 | |
2 | Brondby IF | 3 | 7 | 3 | 6 | |
3 | Rossiyanka | 3 | 9 | 9 | 3 | |
4 | 1. FC Femina | 3 | 3 | 15 | 0 |
Qualification |
J | BI | BE | Pts | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | SV Saestum | 3 | 15 | 1 | 9 | |
2 | Cardiff City | 3 | 5 | 4 | 6 | |
3 | ZNK Maksimir | 3 | 10 | 10 | 3 | |
4 | Dundalk | 3 | 1 | 16 | 0 |
J | BI | BE | Pts | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Espanyol | 3 | 12 | 1 | 9 | |
2 | Juvisy | 3 | 12 | 1 | 6 | |
3 | Hibernian | 3 | 3 | 11 | 3 | |
4 | KÍ Klaksvík | 3 | 1 | 15 | 0 |
J | BI | BE | Pts | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Breidablik | 3 | 14 | 0 | 9 | |
2 | SV Neulengbach | 3 | 8 | 4 | 6 | |
3 | 1º Dezembro | 3 | 7 | 8 | 3 | |
4 | Crusaders Strikers | 3 | 2 | 19 | 0 |
J | BI | BE | Pts | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | HJK | 3 | 10 | 0 | 9 | |
2 | AZS Wroclaw | 3 | 6 | 4 | 4 | |
3 | FFC Zuchwil 05 | 3 | 5 | 5 | 4 | |
4 | ZFK Shkiponjat | 3 | 2 | 14 | 0 |
J | BI | BE | Pts | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fiammamonza | 3 | 4 | 1 | 6 | |
2 | Univ. Vitebsk | 3 | 2 | 1 | 6 | |
3 | SFK 2000 Sarajevo | 3 | 2 | 2 | 4 | |
4 | Gintra Universitetas FC | 3 | 1 | 5 | 1 |
J | BI | BE | Pts | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rapide Wezemaal | 3 | 18 | 1 | 9 | |
2 | ZFK Masinac Nis | 3 | 10 | 9 | 6 | |
3 | ZNK Pomurje | 3 | 9 | 9 | 3 | |
4 | Parnu JK Poseidon | 3 | 2 | 20 | 0 |
J | BI | BE | Pts | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rossiyanka | 3 | 18 | 3 | 9 | |
2 | BIIK-Kazygurt | 3 | 11 | 9 | 6 | |
3 | FK Sala | 3 | 4 | 11 | 3 | |
4 | Cluj-Napoca | 3 | 2 | 12 | 0 |
J | BI | BE | Pts | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Legenda Chernigiv | 3 | 12 | 0 | 9 | |
2 | Maccabi Holon | 3 | 6 | 4 | 4 | |
3 | PAOK | 3 | 6 | 8 | 4 | |
4 | Kokkinochoria | 3 | 2 | 14 | 0 |
J | BI | BE | Pts | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1. FC Femina | 3 | 15 | 1 | 9 | |
2 | NSA Sofia | 3 | 10 | 2 | 6 | |
3 | FC Narta Chisinau | 3 | 3 | 11 | 3 | |
4 | Gomrukçu Baku | 3 | 2 | 16 | 0 |
Qualification |
2 | Anett Nagy 1. FC Femina | 8 B | |
2 | Hanna Ljungberg Umea IK | 8 B | |
4 | Marta Umea IK | 7 B | |
5 | Adriana Martín Espanyol | 6 B |