20/04 | Grp.B | Panambi | 0-6 | Juventude | ||||||
Grp.B | Cruzeiro-RS | 1-2 | Internacional | |||||||
Grp.B | São Luiz | 2-2 | Lajeado | |||||||
Grp.B | Passo Fundo | 1-2 | Aimoré | |||||||
Grp.A | Progresso | 2-0 | Caxias | |||||||
Grp.A | Grêmio | 5-0 | Gramadense | |||||||
Grp.A | Novo Hamburgo | 4-2 | Sulbrasil | |||||||
Grp.A | APAFUT | 0-1 | Inter SM | |||||||
13/04 | Grp.B | Aimoré | 2-2 | São Luiz | ||||||
Grp.B | Internacional | 8-0 | Passo Fundo | |||||||
Grp.B | Lajeado | 2-0 | Panambi | |||||||
Grp.A | Caxias | 2-2 | Novo Hamburgo | |||||||
Grp.B | Juventude | 2-1 | Cruzeiro-RS | |||||||
Grp.A | Sulbrasil | 0-4 | Grêmio | |||||||
Grp.A | Gramadense | 2-1 | APAFUT | |||||||
6/04 | Grp.B | Aimoré | 0-3 | Internacional | ||||||
Grp.B | Passo Fundo | 2-3 | Juventude | |||||||
Grp.B | Cruzeiro-RS | 3-0 | Lajeado | |||||||
Grp.B | São Luiz | 4-0 | Panambi | |||||||
Grp.A | Inter SM | 2-3 | Gramadense | |||||||
Grp.A | Progresso | 1-0 | Novo Hamburgo | |||||||
Grp.A | Grêmio | 4-0 | Caxias | |||||||
Grp.A | APAFUT | 2-0 | Sulbrasil | |||||||
30/03 | Grp.B | Lajeado | 1-0 | Passo Fundo | ||||||
Grp.B | Juventude | 3-0 | Aimoré | |||||||
Grp.B | Panambi | 1-3 | Cruzeiro-RS | |||||||
Grp.A | Caxias | 1-0 | APAFUT | |||||||
Grp.A | Novo Hamburgo | 0-1 | Grêmio | |||||||
Grp.A | Sulbrasil | 1-0 | Inter SM | |||||||
Grp.A | Progresso | 2-3 | Gramadense |
27/04 | Grp.A | Gramadense | 16:00 | Novo Hamburgo | ||||||
Grp.B | Internacional | 20:00 | Panambi | |||||||
Grp.B | Passo Fundo | 20:00 | São Luiz | |||||||
Grp.B | Juventude | 20:00 | Lajeado | |||||||
Grp.A | Inter SM | 20:00 | Grêmio | |||||||
Grp.A | Sulbrasil | 20:00 | Caxias | |||||||
Grp.A | APAFUT | 20:00 | Progresso | |||||||
Grp.B | Aimoré | 20:00 | Cruzeiro-RS | |||||||
1/05 | Grp.A | Inter SM | 20:00 | Progresso | ||||||
4/05 | Grp.A | Progresso | 20:00 | Sulbrasil | ||||||
Grp.B | Lajeado | 20:00 | Internacional | |||||||
Grp.B | São Luiz | 20:00 | Juventude | |||||||
Grp.B | Panambi | 20:00 | Aimoré | |||||||
Grp.B | Cruzeiro-RS | 20:00 | Passo Fundo | |||||||
Grp.A | Novo Hamburgo | 20:00 | Inter SM | |||||||
Grp.A | Caxias | 20:00 | Gramadense | |||||||
Grp.A | Grêmio | 20:00 | APAFUT |
J | BI | BE | Pts | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Grêmio | 5 | 17 | 0 | 15 | |
2 | Gramadense | 5 | 8 | 10 | 10 | |
3 | Novo Hamburgo | 5 | 10 | 7 | 7 | |
4 | Progresso | 4 | 5 | 6 | 6 | |
5 | Caxias | 5 | 4 | 9 | 5 | |
6 | Inter SM | 4 | 4 | 5 | 4 | |
7 | Sulbrasil | 5 | 3 | 10 | 4 | |
8 | APAFUT | 5 | 4 | 8 | 3 |
J | BI | BE | Pts | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Internacional | 5 | 19 | 3 | 13 | |
2 | Juventude | 5 | 15 | 4 | 13 | |
3 | Lajeado | 5 | 7 | 6 | 10 | |
4 | São Luiz | 5 | 15 | 9 | 8 | |
5 | Cruzeiro-RS | 5 | 8 | 11 | 6 | |
6 | Aimoré | 5 | 5 | 11 | 4 | |
7 | Passo Fundo | 5 | 5 | 14 | 3 | |
8 | Panambi | 5 | 1 | 17 | 0 |
Qualification |
2 | Jhenison São Luiz | 4 B | |
2 | Lucca Grêmio | 4 B | |
4 | Yuri Novo Hamburgo | 3 B | |
4 | Mayk Cruzeiro-RS | 3 B |